Uçucu Yağlar
Sabit Yağlar
Sabit Katı Yağlar

Uçucu Yağlar

Cute woman looking at question marks through magnifying glass. Curious person or analyst analyzing information, looking for answers to frequently asked questions flat vector illustration. FAQ concept

Sıkça Sorulan Sorular

Uçucu yağ nedir? sorusu bitkisel tedavi yöntemlerinden yararlanan kişilerce sıklıkla sorulmaktadır. Uçucu yağlar diğer adları ile organik hidrosoller çiçek ya da bitkilerin öz sularından damıtma yöntemi ile elde edilen yağlardır. Uçucu yağların üretiminde her bitki veya çiçekten yararlanılmaz. Bitkilerin organik tarım yöntemlerine uygun olarak yetiştirilmesi ve toplanması gerekmektedir. Yalnızca doğal yöntemler kullanılarak bitkilerden elde edilen uçucu yağlar güvenlidir.

Uçucu yağlar nedir? nelerdir, ne için ve nasıl kullanılır
sorularına cevap bulan kişilerin aklına son olarak kullanımın
zararı olup olmadığı gelmektedir. Uçucu yağları sağlıklı
biçimde kullanabilmek için öncelikle güvenilir bir markadan temin
etmeniz gerekir. Doğal olmayan bitkilerden elde edilen ya da karışım
içeren uçucu yağlar sağlığınızı riske atabilir. Phaselia
Markalı tüm ürünler %100 saf ve katkısızdır.

Uçucu yağlar nedir? ne işe yararlar sorularına cevap bulan kişiler ihtiyaçlarına uygun uçucu yağı seçtikten sonra nasıl kullanmaları gerektiği konusunda takılmaktadır. Doğru kullanmamanın doğru sonuçlar vermeyeceğini bilen bireyler araştırmayı titiz şekilde yürütmektedir. Phaselia Markasıyla sizlere sunduğumuz uçucu yağları soluma, topikal ve dahili olarak 3 yöntemle kullanabilirsiniz.

Uçucu yağlar nasıl kullanılır? sorunuza cevap olan 3 yöntem şu şekilde açıklanabilir: 1. Dahili yöntem (yutma) yeterli araştırma olmadığı için tavsiye edilmemektedir. 2. olarak soluma yönteminde uçucu yağı difüzör, buhurdanlık ya da sprey ile havaya karıştırmanız gerekmektedir. 3. olan Topikal yöntemde ise krem, losyon, şampuan vb. ürünlerinize karıştırarak; doğrudan cilde masaj yaparak, kas ve eklem ağrılarında kompres yaparak uçucu yağları kullanabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Konuşmayı başlat!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba! Nasıl yardımcı olabilirim?